•  730 330 360
 •  

Zadbane dłonie są wizytówką każdej eleganckiej kobiety. Niestety bardzo rzadko poświęcamy im tyle uwagi na ile zasługują, a przecież właściwa i systematyczna pielęgnacja dłoni to sekret ich piękna i dobrej kondycji. Zabieg manicure w szybki i bezbolesny sposób wydobędzie ich ukryte piękno poprzez odpowiednią pielęgnację skóry, płytki paznokciowej oraz obrąbka naskórkowego. Końcowym etapem jest pomalowanie paznokci na dowolny, ulubiony kolor lakierami OPI.

Manicure kosmetyczny

Jest to klasyczny zabieg, który sprawi że paznokcie będą wyglądały na zadbane i wypielęgnowane.

Etapy zabiegu:

 1. Prawidłowe obcięcie, ukształtowanie płytki paznokciowej
 2. Odsunięcie obrąbka paznokciowego frezem
 3. Usunięcie obrąbka naskórkowego cążkami
 4. Malowanie paznokci wybranym lakierem ( baza, kolor, top)
 5. Aplikacja oliwki wokół płytki oraz kremu na dłonie

Manicure leczniczy (japoński)

Zadbane, wypielęgnowane paznokcie są ważnym elementem urody. Pięknie pomalowane dodają nam atrakcyjności. Jednak długoterminowe malowanie, detergenty, zła pielęgnacja, zabiegi przedłużające płytkę paznokciową mogą spowodować jej kruchość, rozdwajanie się łamliwość i oslabienie. Aby przywrócić zdrowy wygląd i blask paznokciom pomocny jest manicure japoński. Zabieg ten polega na wcieraniu w płytkę paznokciową odżywczej pasty oraz pudru. Produkty te są bogate w krzemionkę z morza japońskiego, pyłek pszczeli, witaminy A i E oraz keratynę.

Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona.

Najlepsze efekty zabiegowe uzyskuje się po wykonaniu serii około czterech zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Podczas wykonywania tego zabiegu nie zaleca się malowania paznokci między poszczególnymi spotkaniami.

Manicure GEL COLOR by OPI

Lakiery GEL COLOR by OPI są lakierami nowej generacji. Gwarantują nie tylko piękny, intensywny kolor, połysk, ale przede wszystkim są one bezpieczne dla płytki. Lakier ten nie jest hybrydą, która może być szkodliwa dla płytki paznokciowej. Posiada on lekką delikatną konsystencję żelu, przepuszczalnego dla powietrza. Nie wiąże się mocno z płytką, dzięki czemu jest dla niej bezpieczny. Utrzymuje się on na płytce paznokciowej do momentu odrostu.

Sposób usuwania lakieru z paznokcia jest szybki i bezbolesny. Aluminiowe płatki nasącza się specjalnym preparatem, następnie owija się nimi paznokcie i po 15 minutach zdejmuje się je z płytki.

Manicure GEL COLOR by OPI wykonuje się jak typowy manicure kosmetyczny. Jedyną różnicą jest końcowy etap zabiegu, czyli sposób malowania paznokci. W tej metodzie paznokcie malowane są specjalnym lakierem, który jest utwardzany w lampie LED-owej przez 30 sekund.

Etapy zabiegu:

 1. Prawidłowe obcięcie, ukształtowanie płytki paznokciowej
 2. Odsunięcie obrąbka paznokciowego frezem
 3. Usunięcie obrąbka naskórkowego cążkami
 4. Malowanie paznokci wybranym lakierem (baza, kolor, top)
 5. Aplikacja oliwki wokół płytki oraz kremu na dłonie